Naurattaa vitun tyhmä optimushiker vaellusnetissä. Pyytää yv:llä yhteyttä kun potentiaaliset ostajat ei saa liittyä foorumille.
Optimus hiker
9
257
Vastaukset
- PekallaMagn44
Myykö hän metsästykseen ja vaelluskäyttöön järeää pistoolia
- georgenaamio
Vaellusnetistä on tullut ostetaan/myydään saitti. Lisäksi siellä on valtavasti piilomainontaa, jota susi eli admin harrastaa.
- vaellusnettiläinen
Nyt on 11 osto/myynti-ilmoitusta. Viimeiset 24 h. Ja 12 on myös mainos.
- formuloste
Täällä ei ainakaan kannattaisi myydä! Täällä lähisee ne, jotka haluaa kaiken ilmaiseksi. Mototarvikkeet ostetaan velaksi. Teltta pitää saada parilla kympillä. Täysiä tyhjännaukujia koko sakki.
- vaellusnettiläinen
Aamulla 11 myynti/ostoilmoitusta. Vain 1 vaellusta käsittelevä juttu.
- onoinoin
Millähän sivulla tämä yllä kirjoittava (ilmeisesti vain yksi) kaveri käy. Minin vellusnetissäni on vaikka kuinka vaellusta käsitteleviä juttuja ja kovin vähän myynti/osto -ilmoituksia
- Mononnauhat
No, niin, jäin taas kiinni. Yritän vähentää näitä mollaavia kirjoituksiani, mutta kun niitä lääkkeitäkään ei aina muista ottaa.
- KoppeloMyyTeltan
Suttako arvostelet et on jättänyt ottamatta lääkkeet?
Parhaimpia juttui on kun Sus kertoo mitä varusteita on tilannut ja kuinka pieni on tuo kansaneläke.
Raudun trollaus vain kiihtyy.......
- hahhahhahah
Nyt siellä myy Richard jotain alustaa halvalla ja yv:llä vain yhteys. Miten laitat yv:n jos et pääse koko saitille.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1026668
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t323998törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/303435Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3831827- 331418
- 271360
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi481121Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv111006Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11950- 42899