KV:n kuvaukset snapissä

Muahhahhhh.. kuvattu jotain voimajuomapätkää. Täytyy sanoo että himotreenari on kyllä melkosen persjalkanen, pömppömahanen ja taitaa kaksoisleukaakin olla... Ei menny ihan ekalla purkkiin.
20989
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Maru on kuvauksellinen :))

Äänestä
  • Venäjä ei hyökkää NATO-maihin. Se hyökkää ainoastaan heikosti varustetulla ja huonosti motivoidulla armeijalla suojattuun maahan. Tai sitten se hyökkää Suomeen. Kannattaa siis hakeutua NATOn jäseneksi että epävarmuustekijä saadaan eliminoitua.

    Äänestä

Maru on kuvauksellinen ja sanavalmis: mämämämämä...munmunmunmun mielestä...niinkuniinku...siis tota noin...mikä se kysymys olikaan?

Äänestä
  • Jeah, hööhöö, jeah, jeah, höööööhöööö

    Äänestä

  • Mi mi mi mikä tekee mut sellaiseksi etten vois juoda viiniä?
    Ulosanti kovin surkea ja kolkko nauru.
    Martina pääsee kuvauksiin kun ottaa niin vähän palkkiota.
    Ei nuo oikeat missit lähde tuolla hinnalla. Martina nyt luulee että hän on kysytty malli .

    Äänestä

  • On hän kysytty. Lapset kyselevät jatkuvasti missä äiti on.

    Äänestä

Näin se menee: toimittaja esittää kysymyksen, Maru vakavana ja tarkkana kuuntelee, sitten tullee ööö, hämmentynyt ilme, turpa menee mutruhymyyn, suu päästää kolkon naurun jolla luulee kuittaavansa sen ettei tajua kysymystä, ööö jatkuu ja sitten että mikä kysymys olikaan. Vastaus useimmiten "Mannerheim tai miljoona asukasta.

Äänestä
  • Hehh, tuosta kuvaelmasta tulee mieleen Paavo Pesusienen kaveri Patrik. Puuttui enää kuola suunpielestä... 😂

    Äänestä

  • Valitsee.nimim....noup kirjoitti:

    Hehh, tuosta kuvaelmasta tulee mieleen Paavo Pesusienen kaveri Patrik. Puuttui enää kuola suunpielestä... 😂

    Heii... eipäs loukata Patrikia :) :) :)

    Äänestä

  • Valitsee.nimim....noup kirjoitti:

    Hehh, tuosta kuvaelmasta tulee mieleen Paavo Pesusienen kaveri Patrik. Puuttui enää kuola suunpielestä... 😂

    Minkä ikäistä porukkaa täällä kommentoi, kun vertailut on Paavo Pesusientä?

    Äänestä

mikä ihmeen voima juoma. uskooko kukaan tuollaseen humpuukiin. voima juoma hihhiii.

Äänestä

Selättimestä ei hehkuta enää eikä meikeistä. Loppu rahan tulo niin ei mainosta niitä

Äänestä

Jälleen kerran siistein kampanja ikinä mutta missä näitä huikeita kuvia nähdään, missä mainokset pyörii kun ikinä mitään ei näy missään...

Äänestä
  • Niitä mainoksia ei ole lastenlehdissä.

    Äänestä

  • ikäsieiriitämuihin kirjoitti:

    Niitä mainoksia ei ole lastenlehdissä.

    Niitä on vain valtamedioissa eli Marun omassa Instassa. Kyllä kauppa käy.

    Äänestä

  • suuurestinaurattaa kirjoitti:

    Niitä on vain valtamedioissa eli Marun omassa Instassa. Kyllä kauppa käy.

    Sinä sentään tiedät missä niitä on.

    Äänestä

Viiksi Martsun selluperse on jotain elämää suurempaa. Lösähtänyt monsteri lorvailee päivät ja haaveksii.

Äänestä
  • Jospa se menis käymään oulun vintillä sielunsiskonsa luona (ja ottais vaikka tukiaisenkin mukaan), niin voisivat saada toisistaan vertaistukea. Siellä voisivat yhdessä kuvat itseään, haaveksia kadehtijoista ja maata "muka töitä rankasti tehden". Huhuhu huh, sit voisi tulla takaisin ja lähteä lomalle rankan työprojektin jälkeen. On nämä naurettavia:DD

    Äänestä

patukka mainos ei ostopäätös synny kasvoista vaan tuotteesta , maran kasvot ei ole myyntiä edistävää ,ei suomen kansa niin tyhmä ole että patukka ostos tulee kasvojen kautta ,herätkää myynti meihet olette aika pihalla ,,,,,

Äänestä

Uppistan tätä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


FuckMeIamFamous kirjoitti:

Muahhahhhh.. kuvattu jotain voimajuomapätkää. Täytyy sanoo että himotreenari on kyllä melkosen persjalkanen, pömppömahanen ja taitaa kaksoisleukaakin olla... Ei menny ihan ekalla purkkiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu