Skodia kutsutaan takaisin

Jarrut voi pettää.

Varmaan sama mihin Kaushal päätti päivänsä.
697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

toki toki.

Äänestä

Tämä oli sitä infoa jota ilman ei voi elää ja jonka inhottavat jormat ja Helkama haluavat salata.

Äänestä

Ihme että kutsuvat takaisin, alkaako skeidaorganisaatio kantamaan vähän edes vastuuta? Se olisi uutta, mutta tietty toivottavaa.

Äänestä
  • Ei luin uutisen väärin. Se koskikin vain Volkkareita. Skodissa on sama vika mutta ketään ei kiinnosta.

    Äänestä

Skeida on pahnanpohjimmainen ja peränpitäjä VAG konsernissa. Seatin omistajia kohdellaan paremmin. Skoda-ostajia vain kustaan silmään koko ajan ja nauretaan päin naamaa.

Äänestä

Herra Gandhin auton vakkari jumitti eikä ajaja saanut autoaan pysähtymään? Kahdeksan ja puoli minuuttia taisteli auton nopeuden kiihtymistä vastaan? Täysin ufo juttu. Kuka uskoo?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Skeidamani kirjoitti:

Jarrut voi pettää.

Varmaan sama mihin Kaushal päätti päivänsä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu