Pääseekö täällä nopeasti

hammaslääkärin pakeille? Muutin Leppävirralta kaksi kuukautta sitten. Pitäisi korjauttamassa hajonnut paikka ennenkuin alkaakin särkeä.
368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pääsee vuoden päästä jos nyt varaat ajan. Ehkä.

Äänestä

Soita aamulla heti. Liiottele särkyä. Pääset särkypäivystykseen lähes heti. Itse kerkesin auton skrapata ,kun soittivat takaisin,että tunnin päästä pääsetkö. Älä jätä viikonlopuksi vaivaamaan.

Äänestä

Sinähän olisit voinut valita vuoden alussa terveyskeskuksen ja olisit voinut jatkaa Leppävirran asiakkaana ja päästä sitä kautta otille entiseen viisiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


leegoproblema kirjoitti:

hammaslääkärin pakeille? Muutin Leppävirralta kaksi kuukautta sitten. Pitäisi korjauttamassa hajonnut paikka ennenkuin alkaakin särkeä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu