Miksi kuvittelet että

hän kaipaisi sinua ?
15313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

en kuvittele hän on pelkkä seläntakana haukkuja

Äänestä
  • Huomattu palstalla kuka täällä haukkuu. Kaikki on sen Ämmän tiedossa ja siksi se ei sulle antanut pimppaa

    Äänestä

  • Vieläkö käyt siltä ruinaamassa vaikka tietää jo?

    Älä mene sen ämmän lähellekään ruinaan nainteja!

    Äänestä

Olen ihminen, jota ei voi unohtaa.
Olemme niin samanlaisia.
Olemme molemmat erikoisia ja outoja, ja siksi on vaikea löytää toista samanlaista tästä maailmasta.
Hän katsoi minua niin lempeästi ja rakastavasti: siitä tiedän, että tuntee jotain samaa kuin minä.
n->m

Äänestä

Ei todellakaan kaipaa minua :D Nauroin ääneen, kuin luin aloituksen. oli niin absudri ajatus :D

Äänestä

En kuvittele, koska tuskin enää kaipaa, vaikka joskus kaipasikin. Samahan se on itsellänikin :)

Äänestä
  • White trash huorastako puhut Juha?

    Äänestä

Tuskin kaipaakaan. En vain uskalla myöntää sitä itselleni, vaan elelen päiväunelmissani.

Äänestä
  • Huorat tuskin kaipailee Juha huorittelijoita

    Äänestä

  • Juha-se-jaksaa-huoritel kirjoitti:

    Huorat tuskin kaipailee Juha huorittelijoita

    Sulla vaikuttaa olevan ongelma. Toivottavasti löytävät sulle sopivan lääkityksen, joka auttaa tuohon vihamielisyyteen.

    Äänestä

  • daydream_believer_ kirjoitti:

    Sulla vaikuttaa olevan ongelma. Toivottavasti löytävät sulle sopivan lääkityksen, joka auttaa tuohon vihamielisyyteen.

    Eiks se huora antanut sulle?

    Äänestä

Tämä palsta pitäisi nähtävästi nimetä uudelleen kun joka aiheessa tulee tää J-mies/Juha esille.

Äänestä
  • Totuushan se on! Se julli täällä tihutöitään tekee. Huorittelee, haukkuu ja ämmittelee, kun akka jonka haluaa ei haarojaan avaa.

    Äänestä

Toista yhtä lailla kusetettavaa ei ole tullut hänelle vastaan?

Äänestä

En kuvittelekaan, hän on järkityyppi ja on siivonnut minut mielestään aika päiviä sitten. Eikä hän todellakaan notku täällä.
...Joten. Realismi on tallella, vaikka mun pää on muuten pehmee. Ja sydän liiankin kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mietin-vaan kirjoitti:

hän kaipaisi sinua ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu