Olen 56-vuotias nainen ja olen jäänyt eron jälkeen todella yksin. Kärsin siitä kovasti. Löytäisinkö tältä palstalta kumppanin? Minulla ei ole lapsia ja olen eläkkeellä masennuksen vuoksi. Mietin oliko minun elämäni tässä. Kaipaan rakkautta ja läheisyyttä . Toivon että olet raitis ja asuisit lähellä Porvoota. Ehkä yhdessä voisimme saada hyvän elämän.
Sinulle yksinäinen mies
1
175
Vastaukset
- hjhjhjhjhjh
Vähän annan palautetta. Tuolla sun profiilissa näkyvät viesti, jotka olet kirjoittanut. Pisti silmään, että viime vuoden puolella olet sanonut olevasi 55, 56, 57, 58 ja 60 vuotias. Mikähän näistä on se oikea, vai onko mikään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2694921Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii893404- 423308
- 502599
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua451817- 971630
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘971428- 131295
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1441035- 701027