Nussiiko vl-miehet akkaansa

perseeseen, koska sieltä harvoin tulee lapsia?
4125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tässä alotuksessasi unohdit kirkkoherran ruumiin?

Äänestä

Ei n***si. Sieltä syntyy Heinolan tennishirmuja. Hui kauhistus.

Äänestä

Äläpä aloittaja Mellu tyrkytä tapojasi muille.

Äänestä
  • mellun tapaisia paskapaakkuja sieltä pakkaa putkahtelemaan, jos homosstelee ja lykkii peräaukkoon.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kanikennel kirjoitti:

perseeseen, koska sieltä harvoin tulee lapsia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu