Terve, minun naapurini on ihan uskomaton moukka, hän valittaa vaikka harjoittelen performanssi-esitykseen kotonani, olen nimittäin maailmanluokan taitelija ja minulla on ollut esityksiä New Yorkista Moskovaan.
Työssäni minun täytyy harjoitella ainakin kaksi tuntia päivässä ja silti naapuri rupeaa hakkamaan seinää, vaikka olen maailmanluokan flatulenssi taiteilija. Ollakseni vireessä minun täytyy pystyä tuottamaan useita kymmeniä erilaisia flatulensseja ja jostakin syystä naapuri ei ymmärrä taiteesta yhtikäs mitään vaikka harjoitukseni ei ole kuin muutama tunti päivässä.
Naapurini on täysi moukka
SirFurlasFartus
4
353
Vastaukset
- Porno-Jalmari
Ja paska haissoo...
- käkäkäkäkkä
Muutat hotel kämppiin asumaan ?
- porokuono
Huono poro.
- Anonyymi
Kyllä harjoitella saa ihan vapaasti kunhan flatulenssit ei häiritse muita.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1634382
- 263193
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1362713- 252318
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.592200Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää191888Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?301714Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s391705Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.641320Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?341171