Mua riepoo kuskit, jotka ajaa autoilla ihan miten sattuu. Onko se niin vaikeaa ajaa noissa liikennevaloissa? Taaski yks purpetin puusilmä kiilas eteeni, vaikka mulla loisti vihreet. En vaan voi ymmärtää noita värisokkeita ihmisiä, miten ne voi saada edes kortteja.
Purpetin puusilmät!
Melkeenkolari
5142
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Läheppä rismasta kohti kaupunkia oikeaa kaistaa pitkin, niin johan venakkorekkarilla vasemmalta kiilataan törkeästi eteen, ilman vilkkua,stana! Ryssät ajaa miten sattuu ja ihan päättömästi! Melkein kolari itelle sattunut noitten takia!
En hoksannu kattoa, minkä maan rekkareissa tuon kahjon auto oli.
Olisitpa nähnyt yhden vanhan naisen joka ajoi sotkamontietä väärän suuntaan.
Kun se tajusi asian ja pääsi kääntymään vihdoin omalle kaistalleen (muiden pysähdyttyä katsomaan silmät pyöreänä), niin ajoi vielä yllätys yllätys Lidlin kohdalla punaisiin ja lähti viilettämään sotkamon suuntaan.
Kannattaa olla tarkkana liikenteessä...
Rekisteri ei ole tiedossa.
sotkamontien ja vienankadun risteyksen suojatiellä näkee jokapäivä hengenvaarallisia suorituksia iltapäivällä koulujen loputtua.
Käkkäri ralli kuskit löytyy aina gigantin parkkipaikalta