Pikkuisen kiusallista

Tällainen kun taas yksi.....ei tätä voi kertoo. Jos nyt kertoisin niin hän suuttuisi ja pelästyisi.
7314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mihin se liittyy.

Äänestä
  • Toiseen naiseen. Rakastunut

    Äänestä

  • sinäkö vai hän?

    Äänestä

  • Täsmentäisitkö kirjoitti:

    sinäkö vai hän?

    Hän minä en.yhtään

    Äänestä

Ei saanut unta ja keskustelee täällä, niinkö?

Äänestä

Alkoiko jöllöttää??

Äänestä

Joku nainen rakastunut suhun havaintojesi mukaan ja susta on vaikeaa kertoa hänelle ettei oo molemminpuolista??
Jos sopii kuvaan 14:10 tänäänkin kerrot vaan tässä niin jätän sut rauhaan (ei tarvi kokea paineita että jään jutteleen) ja tällöin elämäni jatkuu pikimmiten vaikka ystävällisesti voidaan olla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eivakavaaa kirjoitti:

Tällainen kun taas yksi.....ei tätä voi kertoo. Jos nyt kertoisin niin hän suuttuisi ja pelästyisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu