Olen rakastunut kahdesti

Tässä elämässä kahdesti kerran nuoruudessa ja 25 v siitä myöhemin. Taitaa olla keskimääräinen aika. Enemmän tähän jälkimmäiseen naiseen. En vain häntä voi saada vaikka olisin halunnutkin.
6401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Todella kaunista ja surullista 💖

Äänestä

Rakastuuko kaikki vain varattuihin? Vai mistä muusta tämä pohjaton epätoivo kumpuaa?

Kyllähän se toinen mykistää, myönnän. Eihän sitä usko saavansa, ei. Mutta onhan se pähkähullua luovuttaa, jos on kyseessä kaksi vapaata ihmistä auringon alla.

Itsekin näen erään silmissä alistuvaa "olet liian hyvä". Ole hyvä ja lopeta katsomasta noin! Hymyile taas niin kuin yhden ainoan kerran teit, kun yllätin ja varastin.

Äänestä

Mikset voi saada?

Äänestä
  • haaveet murenee ajan saatossa.

    Äänestä

Laita hänelle viesti että rakastat.Et mitään muuta.Katso miten reakoi?Nyt kaikki peliin,täälä ollaan vain kerran.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niinsemeni kirjoitti:

Tässä elämässä kahdesti kerran nuoruudessa ja 25 v siitä myöhemin. Taitaa olla keskimääräinen aika. Enemmän tähän jälkimmäiseen naiseen. En vain häntä voi saada vaikka olisin halunnutkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu