Onko nainen kiinnostunut?

Mistä tietää että nainen on kiinnostunut miehestä baarissa? Viestiikö hän sen katseilla vai tuleeko rohkeasti juttusille? Erään naisen kanssa olen vaihtanut katseita jo pari vuotta (!), mutta en ole menny juttelee kun sillä on aina joku toinen kundi.
2990
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

juustopää...

Äänestä

Jos se nainen katselee sinua jatkuvasti, niin mitäs jos vilauttaisit vähän HYMYÄ, jos SINUA kiinnostaisi tutustua? Jos hänellä on aina joku toinen kundi seurassa, niin voit yrittää "satuttaa" teidän tienne yhteen joskus jossain pikaisesti, katsoa sinkoileeko kipinöitä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


M22 kirjoitti:

Mistä tietää että nainen on kiinnostunut miehestä baarissa? Viestiikö hän sen katseilla vai tuleeko rohkeasti juttusille? Erään naisen kanssa olen vaihtanut katseita jo pari vuotta (!), mutta en ole menny juttelee kun sillä on aina joku toinen kundi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu