Mazda 3 2004 puslat

Pitäisi vaihtaa alatukivarsien puslat niiin onko helpompi tai pakko vaihtaa koko tukivarsi?
4180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Paras vaihtaa koko Matolaatikko. Vaihtamalla paranee. Otat tilalle tosimiesten auton, eli BMW:n.

Äänestä

On se helpompi vaihtaa koko alatukivarsi jos itse meinaat tehdä, ja autonvaraosa24.fi löytyy vähä halvemalla .

Äänestä
  • Älä viitsi juksailla... hieman kun asiaan perehtyy niin näkee että jauhat tuubaa...

    Äänestä

Toholla lämmittää ja ruuvipenkissä puslat irti ja uudet tilalle joita löytyy vastaavia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mazdatar kirjoitti:

Pitäisi vaihtaa alatukivarsien puslat niiin onko helpompi tai pakko vaihtaa koko tukivarsi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu