Mies oli Oulussa sian kanssa anaaliyhdynnässä

Mikko..Kuusinen

Iltalehden uutinen kertoo että Oulussa mies on ollut sian kanssa anaaliyhdynnässä. Mielestäni asia ei ole niin erikoinen kuin sitä markkinoidaan. Tiedän Orimattilassakin ainakin kaksi tapausta jotka ovat harrastaneet seksiä eläinten kanssa. Toinen on noin 50 vuotias nainen joka nussituttaa itseään kahdella villakoiralla ja toinen on eläkeiässä oleva mies joka panee lehmää.

Orimattilassa on paljonkin porukkaa jotka harrastaa seksiä eläinten kanssa. Pidän asiaa normaalina koska tiedän että ihminen on harrastanut seksiä eläinten kanssa tuhansia vuosia. Asiassa ei ole mitään erikoista.

13

1691

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • onneksi-mie-en

      Juu täällä Orimattilassa on kaikki mahollista kun kaikki nusii keskenään kaikkia. Suku rutsaus on valloillaan ja ei siinäkää näytä olevan täällä mithään erikoista vaan päivastoin.

    • Tero_Vahajarvi

      Minä olen ollut sängyssä äitini kanssa. Asun oriontiellä, aivan keskustan tuntumassa.

      • pyllynhajubaari

        Isäsi ja setäsi kanssa myös. Naapurin koirakin tykkää käydä laittamassa sinu.


    • Jursala

      Niin, varmaan se kuuluu Orimattilalaiseen mentaliteettiin. Tosin ei muista kylistä ole varmuutta, kuin Kuivannosta.....

    • ouuunou

      Moni Orimattilalainen Nainen joutuu olemaan sian kanssa.

      • kullia.suuhun

        Haista vittu kyrvänsyylä.


    • Hyi.hävetkää

      Ei eläimen kanssa naiminen ole sen kummempaa,kuin kahden raavaan äijän kesken.

      • jani.spetke

        Ja muurahaisen mielestä sinullakin on iso.


    • opettajatässämoi

      Itse tykkään enemmän orimattilalaisena ottaa orihevoselta suihin.

    • En.kerro.nimeäni

      Itse kuulun kunnan valtuustoon ja voin aivan huoletta kertoa että olen ollut veljeni kanssa homoseksuaalisessa suhteessa siitä lähtien kun minä olin 14 vuotias ja pikkuveljeni 12 vuotias. Nykyisin emme enää ole niin paljoa anaaliyhdynnässä kuin takavuosina, mutta sitäkin innokkaammin imemme toistemme peniksiä.

      Tiedän myös orimattilaisten asioita ja tiedän ainakin yhden tapauksen joka on ollut sukupuoliyhteydessä koiran kanssa. Hän on orimattilan kaupungilla töissä. Sellainen päälle 45 vuotias nainen jolla on kaverinaan rotweiler.

      • ent.opettaja

        Oletteko Luuhtikyylästä?


      • asiakas1111

        Ajatko taksia?


    • Johtaja.maaseututoimi

      Voi hyvänen aika mitä täällä kirjoitellaan. Olen kohta 20 vuotta kuulunut Orimattilan kaupungin hallinnoimaan maataloustoimeen ja voin käsi sydämellä vannoa että ei se niin ihmeellistä ole.

      Olisi lähes ihme jos joku pitkään ilman naista ollut maatalouslomittaja ei sopivaan elukkaan yhtyisi, ja miksi ei toistepäin jos siltä tuntuu?

      Maaseututoimen johtajana on pakko sanoa että olen minäkin koiran antanut tehdä minulle temput jos toisetkin.

      Elämme sentään 2017 lukua, eikä enää tarvitse silmiään ummistaa asioilta jotka on osa suomalaista kulttuuria.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      78
      993
    2. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      227
      823
    3. Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?

      Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️
      Ikävä
      71
      801
    4. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      49
      664
    5. On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja

      Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien
      Kemijärvi
      60
      605
    6. Olet mieleni päällä edelleen, J

      En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞
      Ikävä
      34
      564
    7. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      538
    8. Olet aika julma minua kohtaan

      Antaisit vähän armoa.
      Ikävä
      46
      517
    9. Olisitko valmis

      Siihen?
      Ikävä
      36
      512
    10. Oletko miettinyt

      Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä
      Ikävä
      29
      509
    Aihe