Iltalehden uutinen kertoo että Oulussa mies on ollut sian kanssa anaaliyhdynnässä. Mielestäni asia ei ole niin erikoinen kuin sitä markkinoidaan. Tiedän Orimattilassakin ainakin kaksi tapausta jotka ovat harrastaneet seksiä eläinten kanssa. Toinen on noin 50 vuotias nainen joka nussituttaa itseään kahdella villakoiralla ja toinen on eläkeiässä oleva mies joka panee lehmää.
Orimattilassa on paljonkin porukkaa jotka harrastaa seksiä eläinten kanssa. Pidän asiaa normaalina koska tiedän että ihminen on harrastanut seksiä eläinten kanssa tuhansia vuosia. Asiassa ei ole mitään erikoista.
Mies oli Oulussa sian kanssa anaaliyhdynnässä
13
1666
Vastaukset
- onneksi-mie-en
Juu täällä Orimattilassa on kaikki mahollista kun kaikki nusii keskenään kaikkia. Suku rutsaus on valloillaan ja ei siinäkää näytä olevan täällä mithään erikoista vaan päivastoin.
- Tero_Vahajarvi
Minä olen ollut sängyssä äitini kanssa. Asun oriontiellä, aivan keskustan tuntumassa.
- pyllynhajubaari
Isäsi ja setäsi kanssa myös. Naapurin koirakin tykkää käydä laittamassa sinu.
- Jursala
Niin, varmaan se kuuluu Orimattilalaiseen mentaliteettiin. Tosin ei muista kylistä ole varmuutta, kuin Kuivannosta.....
- ouuunou
Moni Orimattilalainen Nainen joutuu olemaan sian kanssa.
- kullia.suuhun
Haista vittu kyrvänsyylä.
- Hyi.hävetkää
Ei eläimen kanssa naiminen ole sen kummempaa,kuin kahden raavaan äijän kesken.
- jani.spetke
Ja muurahaisen mielestä sinullakin on iso.
- opettajatässämoi
Itse tykkään enemmän orimattilalaisena ottaa orihevoselta suihin.
- En.kerro.nimeäni
Itse kuulun kunnan valtuustoon ja voin aivan huoletta kertoa että olen ollut veljeni kanssa homoseksuaalisessa suhteessa siitä lähtien kun minä olin 14 vuotias ja pikkuveljeni 12 vuotias. Nykyisin emme enää ole niin paljoa anaaliyhdynnässä kuin takavuosina, mutta sitäkin innokkaammin imemme toistemme peniksiä.
Tiedän myös orimattilaisten asioita ja tiedän ainakin yhden tapauksen joka on ollut sukupuoliyhteydessä koiran kanssa. Hän on orimattilan kaupungilla töissä. Sellainen päälle 45 vuotias nainen jolla on kaverinaan rotweiler.- ent.opettaja
Oletteko Luuhtikyylästä?
- asiakas1111
Ajatko taksia?
- Johtaja.maaseututoimi
Voi hyvänen aika mitä täällä kirjoitellaan. Olen kohta 20 vuotta kuulunut Orimattilan kaupungin hallinnoimaan maataloustoimeen ja voin käsi sydämellä vannoa että ei se niin ihmeellistä ole.
Olisi lähes ihme jos joku pitkään ilman naista ollut maatalouslomittaja ei sopivaan elukkaan yhtyisi, ja miksi ei toistepäin jos siltä tuntuu?
Maaseututoimen johtajana on pakko sanoa että olen minäkin koiran antanut tehdä minulle temput jos toisetkin.
Elämme sentään 2017 lukua, eikä enää tarvitse silmiään ummistaa asioilta jotka on osa suomalaista kulttuuria.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11576Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras961504Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221051Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä
Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva202960- 124849
Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."
Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt2797Kuka omistaa keltaisen vanhan aravan?
Pitäs saada rakennuksen omistajaan yhteys, rappukäytävät on siivottomassa kunnossa. Hiekkaa ja roskia rappusissa, lisäks29760Pirkanlinna yleisötapahtuma
Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks42751- 7724
- 60703