Härkä 9.5 mies
Millainenonhärkämies
3
1493
Vastaukset
En tiedä, mut ite oon syntynyt 13.5.1982.
Olen vähäpuheinen, ujo, ihmisarka, hyvin autistinen, omapäinen, taiteilijaluonne/omantienkulkija(liekkö kartallani myös vesimiestä), iloinen, myös vakava, humoristinen, tasainen, vakaa, turvallisuushakuinen, mukavuushaluinen, vahva, mutten jyräävä tai hankala toiselle ihmiselle, kiltti, vähemmän riitaisa, sovitteleva, päämäärätietoinen, rento, huoleton, laiska, ahkera kun sille päälle sattuu, eläinrakas (erityisen paljon), en kovin ihmisrakas välttämätt, toisaalta en vihaakaan ihmisiä, mutta paremmin ymmärrän eläimiä ,koska eläimet ovat jotenki kilttejä ja aitoja toisinkuin hankalat ja ilkeät ihmiset.
Olen myös materialisti(osittain), mutta myös melkoisen tarkka taloudenpidossa.
Pitää olla jemmarahaa aina ja mieluiten vielä turvallisen paljon.
En matkustele suuremmin.
Rehellinen enimmäkseen.
Jonkun verran liikuntaa harrastava.
Ruoasta nauttiva.
En itseään kehuva, mutta oman arvonsa tietävä ja hyvän itsetunnon omaava.
En kiusaa verbaalisesti ihmisiä.
Luon helposti oman tien ITSE.
Omapäinen.
Kuten jo aiemmin sanoin.
En aina kuuntele neuvoja.
Rauhallinen.
Kotona viihtyvä, käytännössä en liiku paljoakaan pois kotoa.- Rapueroamassahärästä
Itsekeskeinen, itseriittoinen, ei kuuntele puolisoa, omat tarpeet ja halut menee jopa lasten edelle, materialisti, hidas sekä fyysisesti, että psyykkisesti, käyttää henkistä väkivaltaa, vainoharhainen, kyttää naapureita, puhuu kokoajan, mutta on täysin kykenemätön kuuntelemaan toisia, laiska, ruoka ja seksi aina mielessä, rahanahne, pihi, ei innostu mistään, aina haluaa olla vain kotona, ahdistavan riippuvainen ja epäsosiaalinen ihminen.
Tasainen ja turvallinen.. ihan vit..n TYLSÄ.- Mitentässäkäy
Olen rapu ja ihastunut härkä miehen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot193355Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe102767- 282404
- 421787
- 461408
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101398- 411351
- 81315
- 521233
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2621105