Haluasin olla hänen niin.

hänen ystävänsä. :)))

Tunnen että meillä voisi olla jotain tai paljon yteisteist¨ä...ehkä hän sitä pelkää.bb
3384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ihana kulta mä tiedän sen...

Äänestä

Sulla ihan pakon edessä pitää olla sen ystävä? No ole sitten hyvä ystävä ja käyttäydy myös niin kuten ystävän pitää.

Äänestä

Olen ja haluan olla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemussdsd kirjoitti:

hänen ystävänsä. :)))

Tunnen että meillä voisi olla jotain tai paljon yteisteist¨ä...ehkä hän sitä pelkää.bb

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu