En leiki teidän kanssanne

Liian erilaiset ämpärit ja lapiot meillä.
5187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Poraa reikä lapiolla ämpäriis ja tee siitä purkkipuhelin, Haloo!

Äänestä

Sinä voit mennä. Hoida paremmin.

Äänestä

kysyä lupa kuka saa leikkiä! Se hiekkakasa on mun.

Äänestä

Onko meidän kuviot liian pahoja? Kun et tiedä kumpi on sanonut mitä ja tehnyt mitä. Arvaa mitä nyt?

Äänestä

No mitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alanmurjottaa kirjoitti:

Liian erilaiset ämpärit ja lapiot meillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu