tyhmä kysymys?

semmosta olen ihmetellyt pienessä päässäni , että onko noihin vanhempiin jaggeihin mitään mahista panna vetokoukkua, lähinnä xj40:seen, vai onko kovinkin paha tyylirikko? tarvetta vetokoukulle olis silloin tällöin. ei tule sen auton hankinta kyllä siitä kiinni jäämään, kunhan vaan uteliaisuuttani kyselen?
31216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä siihen saa vetokoukun. Pitäähän se "puhdas" arabialainen saada radalle hiitailemaan! ;)
No leikki leikkinä. Tarvikkeena tuota on löytynyt. Ja kuule löytyy komeat ilmoitusvalot mittaristosta joka näyttää että nyt on kärry perässä, jos unohtaa katsoa peiliin. Itse en ole nähnyt kuin yhden asennuksen. Koukun sähkösarja on ilmeisesti vähän eksoottisempi...
Jos tosissasi asia kiinnostaa niin kokeile vielä http://kissakulma.jagclub.net/

Äänestä
  • koukun saa, jos on tarvetta:-)

    Äänestä

kyllähän sellaisen saa vaikka biltemasta löydät (vaikken itse sen lafkan tavaroista pahemmin perusta). kiskon joka sitten kiinnitetään auton pohjaan, ei välttämättä kaikkein kaunein viritelmä, enkä tiedä kuinka tukevia ovat, pitänee varmaan muutoskatsastaa ennenkuin saa vetää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xj40? kirjoitti:

semmosta olen ihmetellyt pienessä päässäni , että onko noihin vanhempiin jaggeihin mitään mahista panna vetokoukkua, lähinnä xj40:seen, vai onko kovinkin paha tyylirikko? tarvetta vetokoukulle olis silloin tällöin. ei tule sen auton hankinta kyllä siitä kiinni jäämään, kunhan vaan uteliaisuuttani kyselen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu