Rapeeranskalainen

Mikähän on kyseisen Citroen kuljettajan ajatusmaailma, roikku persees lpr-kivisalmi, 60kmh risteysalueella ohitus ja edel mennevän perseese roikkumaan.. Auto sit seiso saimaaharjulla vuokrakerrostalon parkissa.. Mitä tommosella voittaa????
0166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei viela vastauksia.

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


rapeeranskiscitroeen kirjoitti:

Mikähän on kyseisen Citroen kuljettajan ajatusmaailma, roikku persees lpr-kivisalmi, 60kmh risteysalueella ohitus ja edel mennevän perseese roikkumaan.. Auto sit seiso saimaaharjulla vuokrakerrostalon parkissa.. Mitä tommosella voittaa????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu