Ihmissudet

Kaikki ihmissudet tulee nyt juttelemaan minulle kikkiin: wolfdemon_
Olen ollut yksin liian kauan ilman toista sutta. Olisi kiva jutella nimittäin, koska ongelmiahan minulla riittää joka päivälle... Ei trollaajia ja turhia ihmisiä kiitos!
2702
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi Wolfdemonx, oisin ite kiinnostunut ihmissusita. Mut mul ei oo kikiä. Jos o insta ni voin tulla siel juttelee. Ja itekki oon yksinäinen (vaisk en oo viel susi mut silti) ois muutenki kiva tutustuu muihinki susii :))

Äänestä
  • Hei. Tää on mun uus käyttäjä XDDD
    Muttah. Ootko yhä Lone Wolf? :(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Woldemonx kirjoitti:

Kaikki ihmissudet tulee nyt juttelemaan minulle kikkiin: wolfdemon_
Olen ollut yksin liian kauan ilman toista sutta. Olisi kiva jutella nimittäin, koska ongelmiahan minulla riittää joka päivälle... Ei trollaajia ja turhia ihmisiä kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu