Kisa aikaa vastaan

bodybuilder99

Tämä tunne kun olet syvästi ihastunut, jopa rakastunut erääseen. Hän ei kuitenkaan tunne vetoa fyysisesti kroppaani, mikä on ollut ymmärrettävää bulkatessani viimeiset 2v. Kun hän ns. torjui minut tunsin pääseväni hänestä yli. Kuitenkin pian hän tuli takaisin kummittelemaan mieleeni enkä saa häntä pois mielestäni, ja asiaa ei auta se että hän tulee vastaan koulun käytävillä jatkuvasti ja on samoilla tunneilla.

Eli juttuhan on nyt näin, että treenaan (kuten aina olen treenannut) hulluna ja dieettaan, ja dieetin päätökseen mennessä tulen olemaan jokseenkin erittäin hyvännäköinen (itserakkaus blaablaa). Ajattelin, että yrittäisin sitten uusiksi, kun tyty tuntuu kiinnittävän huomiota minuun mitä enemmän tuloksia saan. Nyt tässä kohtaa varmasti mietitte että jos en ole kelvannut tytölle ollessani läski niin hän ei ole sen arvoinen. Mutta itsehän kiinnostuin hänestä kanssa sen takia että hän on niin mielettömän kaunis, söpö ja hyvännäköinen.

Ja tietysti tässä on se, etten saa häntä mitenkään pois mielestäni tai nää minkäänlaista tulevaisuutta ilman häntä, sillä hän on juurikin se unelmieni nainen. Pelkään kuitenkin että sillä aikaa kun dieettaan ja rakennan itseäni, että hän löytää jonkun toisen ellei ole jo löytänyt.

Tiedän, tilanne on todella outo jne, mutta olisiko teillä mielipiteitä, neuvoja sun muuta tähän asiaan? Kiitoksia paljon jo!

7

141

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Luovuta.

      • Jaahhas

        Kamnatan.


      • kebabeläin123

        Nössöt ja heikot luovuttaa


      • Jaahhas
        kebabeläin123 kirjoitti:

        Nössöt ja heikot luovuttaa

        Realistit luovuttaa.


      • olensuomestaplsäläbännää

        i agree


      • Jaahhas kirjoitti:

        Realistit luovuttaa.

        Tämä.


      • /ff


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1074
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      814
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      264
      596
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      17
      585
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      93
      521
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      502
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      43
      476
    10. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      427
    Aihe