se saa aina uusia töitä

Joka puhuu paskaa eniten. Lahko haluaa rahaa, luovuta 100.000 € saat itsellesi 10.000€ ja tehdä ilmaista työtä 100.000 € eestä.
2127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Turha on lahkoja ja muita syyttää. Lopeta se sairas stalkkaus ja elä omaa elämääsi.

Äänestä
  • Stalkkaako kuka missä miten?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuhooelämäsi kirjoitti:

Joka puhuu paskaa eniten. Lahko haluaa rahaa, luovuta 100.000 € saat itsellesi 10.000€ ja tehdä ilmaista työtä 100.000 € eestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu