tuntuuks teis nololta nousta lootasta

tuntuuko muista skodakuskista kuin nousisi kylpyammeesta julkisella paikalla vähän nolottaa ei sitten muuta
590
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Toipotasta nousu on sitten kuin roskiksesta nousisi.

Äänestä

Kyllähän se suomen tylsimmästä vanhanaikaisesta sokotasta nolottaa nousta julkisella paikalla.homeen hajukin pöllähtää ja jos ei paljoo pakkasta niin kusee kengillekin joka kerta.

Äänestä

ei anna skodat kovin laadukasta vaikutelmaa.mutta eihän se kait ole volkswagenin tarkoituskaan,ostihan se skoda merkin tehdäkseen siitä itselleen ns halppismerkin.

Äänestä

Odotettiin sitten lähinnä kehittyvien maiden halppismerkkiä mutta kansallisylpeät insinöörit ja suunnittelijat sitten yllättivät sitten kohennetun felician jälkeen Octavialla mikä aivan sitten toista kuin Golf kokoluokka pohjalevyineen.Yleien ilme kojelaudassa sitten piti jättää karuksi volkkarin mieliksi mitä nykyäänkin tehdään.

Äänestä

Minua nolottais nousta mistä tahansa euro- tai japsikinneristä. Autoon kuuluu nousta, ja siitä kuuluu laskeutua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirjanpainajainen kirjoitti:

tuntuuko muista skodakuskista kuin nousisi kylpyammeesta julkisella paikalla vähän nolottaa ei sitten muuta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu