ALAN MIESTEN AUTO TOYO

Salametsästäjät sun muut viinan keittäjät ajelee ruosteläjä TOYOILLA.
Mitä ei oo katsastettu 15 vuoteen. 
Rankki haisee kauas ja kannabis navetoissa. Generaattori jauhaa sähköö.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko kyse siitä Multian miehestä.

Äänestä

Haluaisitko sinä tehdä hämärähommia ajamalla punaisella Ferrarilla tai taivaansinisellä Maseratilla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Trafitilastoopohjoisesta kirjoitti:

Salametsästäjät sun muut viinan keittäjät ajelee ruosteläjä TOYOILLA.
Mitä ei oo katsastettu 15 vuoteen. 
Rankki haisee kauas ja kannabis navetoissa. Generaattori jauhaa sähköö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu