Vittu tätä paskaa!

Olenoikeastilopussa

en jaksa tätä, mistä saa välitöntä apua?

4

258

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Peluri66

      Mulla sama juttu:( Ei saa mistään välitöntä apua. Tässä 3 yötä mennyt valvoessa kun viime viikon maaninen pelihimo vei rahat. En minä tiedä mikä tähän helvettiin auttaa.

      • Samavika

        vaikka kuinka piti olla pelaamatta, sinnehän ne taas tuli hävittyä!


      • kenottaja

        hei. laita iltakenoa jokaista tasoa yksi rivi tasolla 6,8 ja 10 panos 0.5€ ilman kunkkukertoimia. voitin eilen kun kenotin vesiselvänä 10€!! oli taso 10 ja siinä oli 7 numeroa oikein! kenosta ne voitot tulee. ei pelikoneista!! eli jos haluat voittaa seteleitä pelaa kenoa.


      • ehkä_näinkin

        Minä olen sitä mieltä et pitää heittää SuperHessun vehkeet päälle ja lentää läpi aikapoimujen et huono pelionni kääntyisi paremmaksi rittämällä ja seuraavana ongelmana ratkottavana kenet ottaa mukaan seuraksi Niegaran putouksille.

        Minäkeskeisesti yksin vuosia ylipelaavien ongelma onkin myös siinä et nää ylipelaavat voittavat eivätkä pysty jakamaan sitä voittamisen iloakaan kuin pelikoneiden parissa. Kaikki elämiseen liittyvä rahalla pelaamisen ulkopuolinen perusta on kadonnut.

        Isojen rahasummien kanssa tästä sytä voi ajautua uudestaan pahoihin vaikeuksiin tavalla jos toisella.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      27
      3613
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      41
      2459
    3. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      36
      2284
    4. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      7
      2057
    5. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      43
      1562
    6. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      38
      1499
    7. Oletko ollut vihainen, suuttunut tai pettynyt

      johonkin kaivattusi toimintaan?
      Ikävä
      127
      1292
    8. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      13
      1289
    9. Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan

      Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.
      Maailman menoa
      265
      1265
    10. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      45
      1255
    Aihe