Ooks tääl?

Miks et oo himas?
5179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

pakkohan sitä vittuilla jossain pitää. vittuilitko sä hä saatana......

Äänestä
  • Emmä vittuile. Mää rakastan sitä mimmii.

    Äänestä

jossa noin rumana auot päätäs niin saatana....

Äänestä
  • Emmä auo. Tahdon tsiigaa säpöläistä

    Äänestä

Sukuloimassa lapsuuden kotipaikkakunnalla....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Meitsinmimmil kirjoitti:

Miks et oo himas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu