Voisitko ystävällisesti vähän analysoida tilannettani. Lue osviittaa tuosta muutaman päivän takaisesta viestistäni...kiitos jo etukäteen!
Hunnybabe help!
pisces
31213
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
tiedossa. Luehan noita vanhoja juttuja tuolta. Sun pitää pisces varautua siihen, että kaurismies leikkii sun tunteillasi ja testaa sinua pitkän aikaa ennen kuin kuiskaa korvaasi mitään mikä liikuttaisi sydäntäsi. Kauriit ovat kylmiä ja tunteettomia, oman navan ympärillä pyöriviä ihmisiä. Osaavat selitellä itsensä tilanteesta kuin tilanteesta kuiville ja sysätä syyt toisen harteille.
Mieti tarkkaan ennenkuin alat olemaan kaurismiehen kanssa.
Sapettaako että et ole kauris? Vitun mageeta olla kauris :D
En tunne yhtään aurinkomerkkiä, joka ei pyörisi oman napansa ympärillä. Kalat on varmaan kaikista empaattisin merkki mitä on olemassa, joten en pidä hirveän isekkäinä Kaloja, mutta muut... Ihan vain mielenkiinnosta kysyisin omaa aurinkomerkkiäsi, koska et selvästikään mitään hyvää saanut irti Kauriista. Voisitko kertoa sen utelevalle Skorpparille?