Koulu on perseestä

Koulu. On. Perseestä. Kiitos.
19832
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Sinä. Olet. Perseestä. Kiitos.

Äänestä

Kun joskus mahdollisesti joudut menemään töihin, niin se vasta on perseestä!

Äänestä

Vaikka olenkin mielipiteesi kanssa samaa mieltä, perusteluiden puutteen vuoksi aion olettaa, että olet 13-vuotias, huonosti koulussa pärjäävä idiootti.

1Äänestä

Inhoon kouluu myös kato mun kanavaa

Äänestä
  • Missä linkki? Unohtuiko?

    Äänestä

  • Oli aikas paska. Syöpä tuli.

    Äänestä

  • old_profile_99265 kirjoitti:

    Missä linkki? Unohtuiko?

    Älä jaksa aina vikistä

    Äänestä

  • En tiedä sitten miten hyvin aijjot työelämääsä edistyä, mutta uskompa että sinullakin tulee olemaan aika vaikea tulevaisuus, tuolla asenteella. Eikä se koulu ole niin paskaa, jos on alusta asti hoitanut hommansa kunnolla.

    Äänestä

Samaa mieltä. Mutta nyt kun kattoo 2 vuoden taakse niin ajattelen että olisi pitänyt opiskella, niin läheinen sossu ei olisi lakossa.

Äänestä
  • Et ole kauhean hauska, voitko lopettaa?

    Äänestä

  • old_profile_99728 kirjoitti:

    Et ole kauhean hauska, voitko lopettaa?

    Hei sivupersoonat!

    Äänestä

  • old_profile_99728 kirjoitti:

    Et ole kauhean hauska, voitko lopettaa?

    Miks nä kopiot kuningasta. AIDS on näitten palstojen hallitsija joten älä yritä esittää sitä.

    Äänestä

  • Painu sinä mongoloidipaviaani muualle, et ole hauska ja et koskaan tule olemaan hauska.

    Äänestä

  • moroo

    Äänestä

Koulun liikunta tunnin jälkeen pitää käydä suihkussa ja tiputin saippuan ja joku tuli takaapäin en ole sen jälkeen käyny koulussa suihkus

Äänestä
  • Itse laitoin bebantteenia se auttoi

    Äänestä

Kannattaa opiskella, jos ei meinaa kelalla elää

Äänestä

Mielestäni pahin asia koulussa on se, ettei kukaan myönnä sen olevan suuri yhteiskunnallinen ongelma. Lähes kaikki ihmiset ovat valmiita tekemään töitä, myös niitä joista eivät pidä. Mutta jos valittaminen kielletään ja yritetään uskotella että ongelmaa ei kannata yrittääkään korjata, niin kyllähän se aika vittumaista on.

Äänestä
  • Voisitko mitenkään avata mielipidettäsi enemmän, että missä mielin kyseessä on yhteiskunnallinen ongelma?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kovismummo2 kirjoitti:

Koulu. On. Perseestä. Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu