pellet onnettomia

Provopellejen äidit ja ex vaimot on muuttaneet Alanyaan kauan sitten. Siksi nä pellet on niin katkeria Alanyafaneille. No äidit ja ex vaimot tekivät oikein ja jättivät pelleluuserit tänne suomeen itkemään. Ihan oikein teille.
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitähän taas yrität selittää? Ymmärrätkö itsekkään. Mitähän ne pellet on joita jatkuvasti tuot esille.

Äänestä
  • Sulla menee aina vain huonommin, kun joudut koko ajan kyselemään. Se on kommenteistasi käynyt ilmi jo kauan, että kaikenlaisia aineita menee ja paljon, ne vaikutukset vaan alkavat väkisinkin näkyä ulos päin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelleressukat kirjoitti:

Provopellejen äidit ja ex vaimot on muuttaneet Alanyaan kauan sitten. Siksi nä pellet on niin katkeria Alanyafaneille. No äidit ja ex vaimot tekivät oikein ja jättivät pelleluuserit tänne suomeen itkemään. Ihan oikein teille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu