kala ja kaksonen?sopiiko yhteen?

mä haluisin tietää et sopiiko kalat ja kaksonen yhteen kun mun poika frendi on kaksonen! pliis auttakaa mua selvittämään se!
10524
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

ne sopii tai sitten ei. Se on vähän sama kun kysys, voiks savolainen ja turkulainen olla yhdessä. Jotkut voi ja jotkut ei. Sulle kans, käy laskees teidän karttanne ja menkää vaikka yhdessä astrologin kans keskusteleen. Siitä se lähtee. Pitää katsos, katsoa koko karttaa, jos sä kysyt tuollaisen kyssärin astrologian näkövinkkelistä. Muuten sillä ei oikein ole merkitystä. Sorry.

Äänestä

Ihan ilman karttoja sun muita voin vastata pitkän kokemuksen jäljiltä,että kyllä sopii,jos sopeudut siihen,että hän vie ja sinä vikiset! Toisaalta kaksonen on kiltti,hauska ja ihana,toisaalta hyvä selittäjä omaksi edukseen,itsepäinen,miniminä-ihminen! Neuvo vielä tähän loppuun;älä anna liikaa periksi hänelle,vain sopivassa määrin! Tsemiä!

Äänestä
  • Ihania mielipiteitä! Itse seurustelin kalan kanssa 15 vuotta ja oli se aikaimoista meininkiä,, eiköhän se luonne ja kasvatus kannata tsekata ennen horoskooppeja.Tsemppiä vaan multakin teille!! :))

    Äänestä

  • no ite kaksosena voin sanoo et mun mielest kaikki kala jätkät jotka mä tunnen elää vähän liikaa omassa maailmassaan... mutta... täähän on vaan mun mielipide.

    Äänestä

mulla on poikafrendi joka rakastaa mua ja mä sitä, mut me ei tunneta hirveen hyvin toisiamme, sen horoskooppi on skorppioni... yks tyyppi rakastaa mua koulussa ja oon huomannu sen, mut senkin horoskooppi on skorppioni. ei se oo mikään paha asia, mut se on aivan kamala tyyppi...! nii et kysymys kuuluu: onko kaikki skorppionit samanlaisii...?

Äänestä
  • Mä seurustelin skorpparin kaa 2 vuotta, ja nyt on seurustellu toisen skorpparin kaa 2 vuotta. VARO! skorpparimiehet on todella mustasukkaisia ja voi sanoa aika rumasti, vars. riitojen aikana.
    Skorpparinaiset on taas joko liian picky, eli mikään ei käy, tai voi jopa rikkoa perheen tai toisen suhteen oman etunsa takia.

    MUTTA ennen kuin joku suuttunu skorppari haukkuu mua, niin lukekaas tää: mä en yleistä, vaan kerroin omam kokemukseni. Piste.

    Äänestä

  • Goddess kirjoitti:

    Mä seurustelin skorpparin kaa 2 vuotta, ja nyt on seurustellu toisen skorpparin kaa 2 vuotta. VARO! skorpparimiehet on todella mustasukkaisia ja voi sanoa aika rumasti, vars. riitojen aikana.
    Skorpparinaiset on taas joko liian picky, eli mikään ei käy, tai voi jopa rikkoa perheen tai toisen suhteen oman etunsa takia.

    MUTTA ennen kuin joku suuttunu skorppari haukkuu mua, niin lukekaas tää: mä en yleistä, vaan kerroin omam kokemukseni. Piste.

    Hei,kana-aivo! Alkaa pikkuhiljaa ottaa nuppiin nää sun lässytykset joka palstalla! Otat joka asiaan kantaa,vaikket tiedä näköjään niistä mitään!! Etkä liioin ymmärrä,nytkin oli kyse kalat-ja kaksonenhoroskooppimerkeistä,ja sössötit skorppareista,mitä ne tähän kuuluu?? Käytä aivojas,jos mahdollista,ja lue otsikko,ennenkuin vastaat!!

    Äänestä

  • huomauttaa kirjoitti:

    Hei,kana-aivo! Alkaa pikkuhiljaa ottaa nuppiin nää sun lässytykset joka palstalla! Otat joka asiaan kantaa,vaikket tiedä näköjään niistä mitään!! Etkä liioin ymmärrä,nytkin oli kyse kalat-ja kaksonenhoroskooppimerkeistä,ja sössötit skorppareista,mitä ne tähän kuuluu?? Käytä aivojas,jos mahdollista,ja lue otsikko,ennenkuin vastaat!!

    olet ja pellenä pysyt! jos jokin tällä palstalla (tai jollain muulla palstalla) ärsyttää, ohita ja anna olla!

    Ai niin, ja mä vastasin linkkinä olevaan kysymykseen "ONKS KAIKKI SKORPPARIT" jne jne, joten olet väärässä, minkä lisäksi olet naurettava kusipää jolla on asennevamma. toivottavasti jäät auton alle.

    Ja enköhän mä tiedä ihan tarpeeksi kaikesta, mihin otan kantaa.

    Joten lue sä vaan otsikko tarkemmin ennen kuin haukut ihmisiä, pelle!

    Äänestä

munkin poikafrendin horoskooppi on kaksonen, ja me ollaa ehkä liianki hyvissä väleis...

Äänestä

Mulla olis ihan sama ongelma!! Oon ite kalat ja mun entinen poikakaveri oli kaksonen! Se jätti mut! Joten kannmattaa varautua!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pipru kirjoitti:

mä haluisin tietää et sopiiko kalat ja kaksonen yhteen kun mun poika frendi on kaksonen! pliis auttakaa mua selvittämään se!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu