Löytyykö Oulusta thaihierontaa?

Mahtaakohan Oulusta löytyä paikkaa josta saisi 'rohkeaa' thaihierontaa? Jos kyllä, niin mistä ja minkä hintaista? Onko kellään kokemusta?
11191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mutta kyllä oli pettymys suuri kun menin hierottaan itseäni, ei ne hieroa osaa, mutta muuta kylläkin ja hinta on kova, en suosittele!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aktiiviliikkuja kirjoitti:

Mahtaakohan Oulusta löytyä paikkaa josta saisi 'rohkeaa' thaihierontaa? Jos kyllä, niin mistä ja minkä hintaista? Onko kellään kokemusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu