Tuumailin vaimon häpyhuulilta toisen miehen spermoja nuollessani, ettei homma ihan mennyt putkeen.
Olimme kyllä pitkän liittomme aikana monesti yhdessä fantasioineet, että vaimolla on ulkopuolinen rakastaja. Vaimo oli jo pitkään uhannut hankkia minulle siveysvyön, kun tapanani oli itsekseni tyhjennellä pusseja. Siihen tahtiin, että sillä oli vaikutusta vaimon pitämisessä seksuaalisesti tyytyväisenä.
Tapahtumaketju fantasiasta konkreettiseksi elämänmuutokseksi alkoi omasta mokastani. Yhdellä baarireissulla tuli pussailtua mukavan naisen kanssa ja tämä sitten vessassa hieman runkkailikin. Mutta sen pidemmälle ei päästy. Läskiksihän se homma meni ennen jatkoja, kun tulin ryypänneeksi liikaa.
Aamulla kotona vaimo sitten kysyi huulipunasta poskessani ja pienen tiukkaamisen jälkeen tunnustin kaiken. Raivoissaan nainen uhkasi ottaa avioeron ja sain viikkokaupalla lepytellä häntä. Lopulta hän suostui ehdolla, että saisi vastavuoroisesti rakastella toisen miehen kanssa. Ja suostuisin siveysvyöhön, jotta vastedes pysyisin varmasti uskollisena. Enkä pääsisi runkkailemaan itsekseni.
Tästä on nyt aikaa reilut kolme vuotta. Vaimon rakastelu toisen miehen kanssa vaihtui toiseksi kerraksi, kolmanneksi ja lopulta vakituisen rakastajan ottamiseen. Alussa yritin estellä, mutta hän aina muistutti, että itsehän minä aloitin ja haluanko tosiaankin erota. Tällä hetkellä vaimolla on kolme vakituista rakastajaa. Siveysvyöstä pääsyn ehtona on, että olen hänelle tottelevainen ja kuuliainen.
Niinkuin nytkin. Vaimoni yksi vakituisista rakastajista on suihkussamme. Vaimoni lojui sängyssä raukeana rakastelun jälkeen. Minun tehtävänäni on siivota vaimon lemmentemppeli, ettei hänen tarvitse luopua raukean euforisesta tilastaan. Sen jälkeen pitääkin rientää keittämään vaimon rakastajalle kahvit ja heittää tämä kotiinsa. Illalla myöhemmin vaimo sitten saaattaa päästää minut hetkeksi siveysvyöstä, jotta saisin tyhjennettyä pussini. Edellisestä kerrasta onkin jo toista viikkoa aikaa.
Matkani aisankannattajaksi
Kaisuri
1
3786
Vastaukset
Hyvin menee mutta menkööt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1887794Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1425335Vasemmistoliiton Minja Koskela ihailee suunnattomasti Maduroa
Minjan mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita vasemmistodiktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen. https:/1284250Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y692855Perussuomalaisten Jani Mäkelä ihailee suunnattomasti Maduroa
Janin mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita diktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen.42539- 2822469
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu1452380Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat
Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi112373Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v5772186Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont822147