Hauska että halusit mua...

vaiikket lopulta halunnut antautua. :D
7350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Se moraali se moraali. Kenelle?

Äänestä
  • "Elinalle. "

    Äänestä

  • Mitäs tää on? ;(

    Äänestä

Hyvä ettei ellu antanu sulle!

Äänestä
  • Ei hemmetissä, silloin not!

    Äänestä

  • Kaikkitietäisniinkös kirjoitti:

    Ei hemmetissä, silloin not!

    ja varmaan ois palstal panoarviot ollu!

    Äänestä

hänellä on erityisen korkea moraali

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ellulle kirjoitti:

vaiikket lopulta halunnut antautua. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu