Siskopieni

Miten talousasiat naiselle. Saanko hoidettua vai miten käy?
367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannattaa ottaa neuvot ja apu vastaan kun niitä näköjään sinulle tarjotaan .
Hyvät neuvot ja sitkeys nostavat sinut jälleen pinnalle.
Muutaman vuoden päästä et edes muista kurimustasi kun asiasi ovat silloin mallikkaasti JOS nyt olet skarppi ja katsot eteesi .

Äänestä
  • Kiitos mistä ja miten saan apua? Huolissaan olen

    Äänestä

velkajärjestely .talousneuvonta. diakoni,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaikeitavuosianyt kirjoitti:

Miten talousasiat naiselle. Saanko hoidettua vai miten käy?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu