Kaukovalo

Tietääkö kukaan missä sijaitsee pelkääjän puolisen kaukovalon sulake??Paloi jo toisen kerran pienen ajan sisään mutta viimeksi vaihdettiin huollossa.Onko muilla ollut vastaavaa ongelmaa?
Auto on saab 9-3 vm:2000
1260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mistä tiedät että sulake on palanut jos et tiedä missä sulake on? Anna kun arvaan: Siellä valojen vaihtorele ryppyilee?? Ne on saabeissa paskalaatua ja tyyppivika. Releen voi korjata jos avaa sen ja tinaa kolvilla kuntoon. Sitten voi ostaa korjatun jostain. Tai saabilta uuden jos haluaa maksaa mansikoita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kauko kirjoitti:

Tietääkö kukaan missä sijaitsee pelkääjän puolisen kaukovalon sulake??Paloi jo toisen kerran pienen ajan sisään mutta viimeksi vaihdettiin huollossa.Onko muilla ollut vastaavaa ongelmaa?
Auto on saab 9-3 vm:2000

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu