Muka ystävyyttää

ja koko elämän kestävää välittämistä muka vannotti vaikken suhteessa haluaisi jatkaakaan niin mitäs nyt sitten tapahtuikaan, välit kerralla poikki ja kauheet kosto toimenpiteet. En mä kyllä sinua silloin uskonutkaan ku sanoit niin. En luottanut sinuun koko aikana pätkääkään.
4201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ehkä hän vaistosi ja huomasi sen ettet luota, minä ainakin loukkaannun jos minun puheitani ilman syytä kyseenalaistetaan.
Jos toinen en anna mahdollisuutta osoittaa ystävyyttään niin miten pitäisi toimia?

Äänestä

no mitä vittua sä sitten täällä vielä vingut jos kerran et uskonut etkä luottanut pätkääkään???? Olet ristiriitainen sekopää, siksi se sut jätti koita painaa pahkaas jästipää.

Äänestä
  • Ei minua ole jätetty!!!

    Äänestä

  • vaanminäjätin kirjoitti:

    Ei minua ole jätetty!!!

    mitä vittua täällä sitten enään poraat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


valettaihankaikki kirjoitti:

ja koko elämän kestävää välittämistä muka vannotti vaikken suhteessa haluaisi jatkaakaan niin mitäs nyt sitten tapahtuikaan, välit kerralla poikki ja kauheet kosto toimenpiteet. En mä kyllä sinua silloin uskonutkaan ku sanoit niin. En luottanut sinuun koko aikana pätkääkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu