Chevy colorado

Olen tuomassa chevy colorado Z71 4X4 3l diesel autoa muuttoautona thaimaasta.
Täällä vas.puol.liikenne.
Mistä löytyy eurooppalaiset umpiot.Vai pystyykö vasuriliikenteeseen tarkoitetu valot suuntaamaa suomen lainmukaisiksi suomessa?
2232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä ne pitää vaihtaa

Äänestä
  • Tätä mallia ei tuoda suomeen eikä koko eurooppaan.
    Ei varmaan liikkeestä löydy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juke kirjoitti:

Olen tuomassa chevy colorado Z71 4X4 3l diesel autoa muuttoautona thaimaasta.
Täällä vas.puol.liikenne.
Mistä löytyy eurooppalaiset umpiot.Vai pystyykö vasuriliikenteeseen tarkoitetu valot suuntaamaa suomen lainmukaisiksi suomessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu