Oisko kukaan vuokrannut skootteria/autoa krabilla? Minkälaiset tiet ja millaiset mahdollisuudet löytää eksoottisia maisemia? Onko järkeä lähteä ajelee päiväksi?
Skootterin vuokraus
3
368
Vastaukset
- JaKypäräPäähän
Krabi on oiva kohde ajella skootterilla. Sun täytyy hommata vain Kansainvälinen ajokortti ja vakuutukset kuntoon. Äläkä sitten anna vuokraajalle passia pantiksi missään tapauksessa. Jos et ole ajanut Suomessa skootterilla niin Thaimaa ei myöskään ole mikään harjoittelu paikka.
- hybridi-alle
Vuokraa fillari. Pyöräily on noussut suosikkilajiksi koko Thaimaassa.
- Tupkaek75
Me ajettiin skootterilla koko kahden viikon loma Krabilla. Nähtiin upeita paikkoja ja niitä paratiisirantoja. Suosittelen, tiet erittäin hyvässä kunnossa. Mr Kord vuokraamo ihan siinä Aonangin keskustassa, hyvä skootteri edulliseen hintaan. Motokrabi oli meille pettymys, mistä aluksi olimme vuokraamassa. Venäläinen omistaja ylimielinen ja ei voinut kertoa puhelimessa, että hänen kaikki skootterit olivat haluttuna ajankohtana vuokralla, vaan pyysi meidät turhaan liikkeeseensä. Onneksi muitakin vuokraamoja löytyy, missä palvelu pelaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 993396
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413153- 2202699
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?382279- 321609
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?241456Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411446- 131325
- 131279
- 221261