Jollekin näkijälle

tuleekohan tähän meikäpojan elämään muutosta? Olen voimiltani poikki,yksinäinen mies enkä jaksa kauaa tälläistä enää. Kertokaa te jotka näette jotain tulevasta, edes jotain.
1103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos todella haluat muutosta, pyri sitä kohti.
Jossain näkyy valoa, suunnista sinne.

Tämä saattaa kuulosta ikävältä, mutta itselleni tuli tunne, että paljon on nyt sinunsta itsestäsi kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Alamaissa kirjoitti:

tuleekohan tähän meikäpojan elämään muutosta? Olen voimiltani poikki,yksinäinen mies enkä jaksa kauaa tälläistä enää. Kertokaa te jotka näette jotain tulevasta, edes jotain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu