Onko osastokunnossa

Jos itse haluaisi osastolle? En siis ihan huvikseen halua, on tietysti syitä miksi.
1106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pitäisi tietää kunnostasi vähän enemmän. Ja viime kädessä lääkäri tekee päätöksen kuinka sinun kohdallasi menetellään.
Vakava itsetuhoisuus ja psykoosi eräitä syitä, jolloin kiireellisenä osastolle.
Ei sinne "pääse" jos haluaa kokemusta kokeilla ;)
En nyt ajattele, että sinä sitä ajat takaa.
Itse ollut pariin otteeseen osastolla. Ja kyllä siinä saa olla oikeasti huonossa jamassa. En halua enää ikinä siihen pisteeseen joutua.
Tsemppiä! Ei se osasto ole oikotie mihinkään. Se on ankea paikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OsaiskoJokuVastata kirjoitti:

Jos itse haluaisi osastolle? En siis ihan huvikseen halua, on tietysti syitä miksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu