Ruvennut vähän heittämään.. Olen pahoillani että alennuin sille tasolle täällä kun alennuin.. Hävettää.. Mutta kuitenkin joku kohtuus se minunkin kohtelussa.. En tarkoittanut niin pahalla sitä mitä kirjoitin.. Olin silloin kypsä ja tuohduksissani.. En tarkoittanut kirjoittamaani.
Jolla kulla kohtuullisuuden taso
itsevesipää
5298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jaa jaa puolustuspuheenvuoro alkoi jo. Ehkäpä ketään ei lopulta kiinnosta mitä blaadaat tänne, vaan mitä teet ja valehtelet siellä tosielämässä. Mutta ainahan voi laittaa kuvan porsaasta tai oravasta niin on kaikki hyvin taas. Itsehän siitä eniten kärsit jos tunnet tarvetta haukkua eukkoja päivät pitkät
Lopetappa lavastuskirjoittelusi jo. Kirjoitit itse tuon aloituksen, kuinka sairas voi "ihminen" olla? Itse tarvitset rinnakkaismaailman tarinapulinoinnillesi ja harhoillesi. Sinä et ole ihminen. Olet pakkomielteinen hullu, jonka elämä kuluu näissä toimissa.
Miten sua on kohdeltu?
Jaaha onko kakkonen hylätty? Eli valehteli sulle päin näköä? Nyt sitten omantunnon tuskat ja pyytelet anteeksi tekojasi? Mikä on sinun suhteen oikeus ja kohtuus? Ihan kuule rehellisyydellä ja totuudella kun puhuu mitä haluaa ja mitä ei niin helpottaa se!
Okkkeeii