Pojat! Voisitteko seurustella transsukupuolisen tytön kanssa. Sukupuolen korjausprosessi käynnissä miehestä naiseksi.
https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Transnainen
https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Transnainen
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kyllä.
Ei, en seurustele miesten kanssa.
Mies on mies, ja nainen on nainen.
Perusheterona vähän vaikeaa.
Tosi ahdasmielisiä noi jotka sanoo että mies on mies ja nainen nainen. Jokainen on alkiotasolla alussa nainen, kunnes erkaantuu X tai Y kromosomin mukaan lopullisesti naiseksi, tai muuntuu naisesta mieheksi mikäli kromosomi niin osuu.
En poissulkisi hienonhienoja häiriötapaus mahdollisuuksia, jolloin mieheksi syntynyt olisi kuitenkin sisimmässään se alkuperäinen nainen, mutta päätyi väärään kehoon.
Jos joku kokee olevansa nainen, niin nainen hän on. Seurustelisin ilman ongelmia, koska olen enemmän tietoinen näistä asioista, kuin junttitomppeli perus suomijullikka joka itseään mieheksi kutsuu.
Jos joku kokee olevansa nainen vaikka on mies, suosittelen psykiatria.
Minä suosittelisin itsemurhaa tai muuttoa ruotsiin.
Sekin on kyllä täysin käyttökelpoinen idea.
Se on niin koomista. Tiedän Suomalaisia miehiä, jotka ovat mukamas vannoutuneita hetskuja, oikeita naisten miehiä. Sit ku pääsevät Thaikkuun käymään, niin alkaa seksi maittaan trasnaisten kanssa. Sit yllärinä tuovat matkassa seksitaudin ja tartuttavat vaimoonsa. Tiedän eräänkin tapauksen kun miehen täytyi vaimolleen myöntää käyneensä transnaisissa reissullaan.
Voisin seurustella jos olisin homoseksuaali. En katsos pidä miehistä vaikka rinnat on. Ei siitä sen enempää.
en osaa sanoa.
Ite pystyisin kyllä, jos on naisten sukupuolielimet, ja on siis nainen ulkookinpäin eikä vain sisältä :)
Voihan sitä jutella, viedä jatkoille ja hummata sen jälkeen. Miksei seurustellakin ihan vakavissaan.
Kun sitten perhettä alettaisiin perustamaan, saattaisi ongelmia ilmetä.
Kai sitä vain mentäisiin Ikeaan ja ostettaisiin lapset keittiösetin mukana.
En voisi, vaikka mitään rationaalista perustelua en aivojeni uumenista tälle löydä. Taustalla on todennäköisesti eläimellinen vaisto liittyen siihen, että se toinen olento on ollut biologisesti samaa sukupuolta kanssani.