Ei vaan riitä itseluottamus ajaa talliautoa.
Ruotsin Ralli: Hänninen pois sieltä
huomannut
13410
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Vittu se mikään talliauto ole ,se on ralliauto!!
Fri 14:15 - Hanninen out
His Yaris is parked close to the stage end. "There is damage to the cooling [system] so the water temperature is high. it's not possible to continue," he explains.
Tätä pelkäsin jo kauden alussa.
On se paska. Vielä paskempi kun ennakkoon odotettiin.
voi viddu, muijakaan ei ole ajanu puuhun kun takaperin, sit toi "rallikuski" ajaa joka kisassa
kesyn näköinen kosketus, mukana huonoa tuuria, kun syyläri hajosi! Annetaan Juhon ajaa nyt niin kyllä se siitä parannee, pitkä tauko kilpailemisesta ei voi olla vaikuttamatta
Käkkärin olis kerinnyt vetää?
Hännisestä ei ole ollu ikänä mihkään.
Kyllähän se kyrsisi, jos noin surkea maan matonen olisi.
Eipäs pilluilla Juhalle. Juha on Tommin ykkösvalinta ja luottokuski. Juhan aika tulee vielä.
Lappi kisaamaan ja Juho saa jatkaa ydinosaamistaan eli testaamista.
Lappi voi tyytyä ajelemaan siellä Puuppolassa tallinurkassa nikko-autoilla, sillä kun ei ole minkäänlaista kokemusta noista WRC-autoista niin sitä on turha vielä päästää ajamaan..
Hänninen on näyttänyt että nopeus riittää.antas juhon painaa kaasua koko kauden. Hyvät pisteet jo nyt..