Ei sinusta saa kuvaa.

Kovin tasapainoisesta naisesta jonka rakkaat vaihtuu, kuin hikiset sukat. Eikä aina tiedä onko ne jalaassa vai kädessä. :)

Liian bimbo.
4286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

homeria ottaa liituaivoon ;D

Äänestä
  • Ei minulla ole lapsia, eikä naistakaan.

    Äänestä

Mulla on vain yx Rakastettu.Kaukana.
Hänestä on laulukin<3

N>M

Äänestä

Miksi kirjoitella ja käyttää aikaa noin vastenmieliselle ihmiselle kirjoitteluun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haholetouto kirjoitti:

Kovin tasapainoisesta naisesta jonka rakkaat vaihtuu, kuin hikiset sukat. Eikä aina tiedä onko ne jalaassa vai kädessä. :)

Liian bimbo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu