Nyt sujuu taas joka viikko.
Onko se normaalia?
Seksissä oli kuukauden katkos
30
387
Vastaukset
epänormaalia
kyllä meillä pannaan meneen aamuin illoin.- Turha.kysyäkään.mutta
Onko miehesi seksiaddikti?
Veikkaan sun valehtelevan 99 prosenttia.
Eli kerran kuukaudessa. Turha.kysyäkään.mutta kirjoitti:
Onko miehesi seksiaddikti?
Veikkaan sun valehtelevan 99 prosenttia.
Eli kerran kuukaudessa.ei oo addikti
mutta muuten sopiva siihen hommaan
hyvä panomies.
- Lisää-kertoja
Epänormaalia. Kaksi kuksua viikossa on lähellä normaalia. Sitä useammin pysyy sairaudet ja syövät loitolla.
- flegmaatti
Sairaudet ja syövät aiheuttavat häiriöitä tuohon frekvenssiin.
- Enolepitänyt
Yli kahdenvuosikymmenen katkos! Pitääkö olla huolissaan?
- Liian-pitkä-aika
Pitää. Olla. Tosi huolin.
Oletko nunna vai munkki? - Enolepitänyt
Niin ne vuodet on vain menneet! Ihan vain sukupuolettomassa tilassa ja ilman suhteita.
Kiitos että ilmoitit aloittaja.
- Paha.paha.paikka
Kumpi on pahempi, kuukauden katkos seksissä tai sähkössä?
Molemmat aika pahoja.- 11111114
Kahden päivän kuluttua tulee kolme päivää ilman yhdyntää.
- jok-toinenki-päivä
meikäl tuli täyteen vuorokausi pari tuntia sitten. kyl mää olen jo täydes puuttees. yritän sinnitel huomiseen, ei lypsävää lehmää tohdi "tappaa", "ahdistelemalla" liian usein.
Mä siunaan itteni jokanen ehtoo kun olen päässyt nukkumaan vaimoni heräämät .
Onks hää sellainen peto :) Ei kannata kovin väsyneenä mennä nukkumaan, ettei rojahda tyynylle. Aattele, hiipii makkariin, istahtaa hiljaahiljaa sängyn reunalle ja riisuu sukat, varovasti peitto syrjään, jalat hivuttaen ylös, ja kops. Siinä sä sitten olisit. Aika hyvä keskivartalon harjoitusta, tuollainen hidas petiin-taipuminen.
Meilläpäin olisi ihmeellistä jos olisi kuukauden verran seksiä.
- Kuin-kuihtua-kutsuisit
Älä ny puhu noin hirveyksii nuor sorja vetra intohimoinen nainen vaik puumaks alkaisit.
Vuosittain ollaan omilla mies- ja naisporukalla yli 3 viikon ulkomaanmatkoilla, ainakin silloin tulee reilusti kuukauden väli.
Jos on sitä tehnyt yhden ja saman kanssa melkein 51 vuotta ja on 69,99 vuotias niin, ainakin meillä aivan normaalia.
Vaikka rakkaustarina on ihan ok, meillä on nukuttu jo kymmeniä vuosia 2-3 yötä omissa parisängyissä. Minä nukun silloin keskellä sänkyä, ihanaa.
JA tämäkin pitäis miesten muistaa, sen tyhjentäminen vähentää eturauhassyöpää.
Jaa, oli 60v palstalla viimeinen kirjoitus, pian täytän? 70v. enkä usein käyn näillä palstoilla.- Hätssii-aivas-tuttaa
Tulitpa kateelli-seksi äkki-välleen, kuin kytäten-kin olisit ollut tätä.
hunksz kirjoitti:
"irotupprik"
Ei saa valehdella.
H.En valehtele "hunksz", kyllä ne tarpeet ja halut on enemmän terveessä iloisessa elämässä kuin seksissä. Seksiä pitää harjoittaa vain samasta syystä kuin kahvin juontia, ovat tutkitusti terveyden edistäjiä. Ainakin miehen pitää tyhjentää, muuten happanee.
Taas tultiin tällä viikolla kotiin. Vaimo oli kaukana lännessä minä kaukana idässä.
Suuri etu on kun käy talvisin ulkomailla, auto et tarvitse talvirenkaita.
- always_fucking
Ai katkos?? meillä pannaan 1-2 krt vuodessa, siks panen vieraita, siinä lääke.
- aseksuaaliko
Jotkut selviävät vuosia ilmankin ja löytävän ilon muissa asioissa, eli mikä katkossa on epänormaalia?
- Ai-seksin-puutteessa
Miesten eturauhas -ja naisten munasarja -ja kohtusyövät ovat lisääntyneet!
- alkaataas16vuotiaista
Minkä näyttelijän Kansallisteatteri onkaan menettänyt aloittajasta!!
- Oliko-hän-tauno
Taunoko Se Paloi
- tottaon
Meillä kolmen vuoden katkos, ja jatkuu vain
- Missä-liittonne
Sairasta. Miksi ette eroa!
- Meidän.sonni
Meidän sonni teki hommat kolmekin kertaa päivässä. Mutta ei saman lehmän kanssa.
- Naudan-lujaa
Meidän lehmä läksi vieraan sonnin mukaan. Mutta siitä on aikaa todella paljon.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4808507Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1195830Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2554772Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli584625Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s694137Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603930SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1713759- 901698
- 961231
- 47869