Miksi sinulla on

niin kauhea hätä kun löysin itselleni miehen enkä käy enää täällä usein lukemassa ilkeilyjäsi??
2214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samaa vois kysyä eräältä mieheltä. Herraa ei kiinnostanut seurani kun olin siinä näköpiirissä, mutta kun ei enää tavattu missään ja löysin nykyisen mieheni niin yhtäkkiä alkoi vanha suola janottaa siellä menneisyydessä

Äänestä

Ystävät ovat niitä, joita ajatellessa tulee kylmiäväreitä, jotka silti lämmitävät sydäntä ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysymysvaan kirjoitti:

niin kauhea hätä kun löysin itselleni miehen enkä käy enää täällä usein lukemassa ilkeilyjäsi??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu