abc piihovi asiakkaat

Piihoven asiakkaat ovat hyvin asialista porukkaa.
Tiukan paikan tullen niin asiakkaat auttavat toisiaan auton tai muun asian kanssa eli pysyy asiakas ystävällisyys.

Koiran paskat kerätään että piha pysyy puhtaana ja tumpit roskat kerätään roskiin niin että ei tuu keväällä yllätyksiä.
Koiran omistajan vastuulla on se että koiran paskat pihasta pussiin sitten roskiin.

. Koiraa inhoon!!!!!!!
. koirat perseestä!!!!!
. koirat kusee ja
paskoo mihen sattuu!!!!!!!
11322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Onko susi siellä käynyt pihalla????

Äänestä
  • Myös jokaisen jäsenen tai prospectin tulee ajaa moottoripyörällä, jonka kuutiotilavuus on vähintään 750 cm3. Prospect-jäsenet eivät ole vielä kerhon varsinaisia jäseniä, vaan vasta ehdokkaina täysjäseniks. Siksi on tärkeää hyvä myyjä tiskis pitämässä asiakas suhteita yllä ja tietoa paikkakunnan retkeily kohteista.

    Äänestä

  • kikollinen moottoripyöräkerho, valistaa herran sanaa joka päivä jostakin johdatuksesta harhaan ja soopaa kertoo lähitutuille.

    Äänestä

  • tim.ollee kirjoitti:

    kikollinen moottoripyöräkerho, valistaa herran sanaa joka päivä jostakin johdatuksesta harhaan ja soopaa kertoo lähitutuille.

    Kaikilla millä on mopo mikä on yli 750cm tai taustatietoa on rikollisia.
    Varsinkin kun on harrikka.
    Ei voi pitää rahan kanssa missään nimessä kun jää käteen.

    Äänestä

Mie juon kiljuu ja viinaa niin ei huolet paina päälle mopon pitkin teitä ajoin join kitkerää kahvia että pääsee pois kurjuudesta kellon ajatkin on ylhäällä koska on juonut kohvee.

Äänestä
  • Kyl täällä sentään yritetään jua kiljuu että joku järki pysyy ja eikä suru paina pääpystyyn huolet hävisi pois.

    Äänestä

  • Olisko sillä piilo tatut, kun se palvelee joitakin paremmin.

    Äänestä

Tatus voi olla kun toiset kertoo suoraan mitä miettii eikä selkäni takana höpöttää paskaa.

Äänestä

Se hän on ihmisten tapa pysyä pinnalla.
Ollikkalassa pysyy pinnalla ,kun on kiljuu.
Onko se propecti jäsen harrikka kaappari ottanut jotain aineita???????
Taitaa olla pikee pääl.

Äänestä

Hitler käsi pystyssä määrää
Muista lääkkeet!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Eikö se ollut siinä tv ohjelmassa pasilassa se että muista lääkkeet
Pasilan poliisi laitos

Äänestä

Kommentoi aloitusta


abccnpäälikkö kirjoitti:

Piihoven asiakkaat ovat hyvin asialista porukkaa.
Tiukan paikan tullen niin asiakkaat auttavat toisiaan auton tai muun asian kanssa eli pysyy asiakas ystävällisyys.

Koiran paskat kerätään että piha pysyy puhtaana ja tumpit roskat kerätään roskiin niin että ei tuu keväällä yllätyksiä.
Koiran omistajan vastuulla on se että koiran paskat pihasta pussiin sitten roskiin.

. Koiraa inhoon!!!!!!!
. koirat perseestä!!!!!
. koirat kusee ja
paskoo mihen sattuu!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu