Antaisitko hieman

Sukuelintäsi.
14379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

vain ison omaavalle, iso tekee hyvää tiukassa kolossani.

Äänestä
  • Korjaus sulle: Luulet vaan, että on tiukka. Tiukassa tuntuu kyllä pienempikin...Jos pelkkä iso tekee gutaa niin silloin pillu on kuin porttikongi

    Äänestä

  • näinsevaanonkato kirjoitti:

    Korjaus sulle: Luulet vaan, että on tiukka. Tiukassa tuntuu kyllä pienempikin...Jos pelkkä iso tekee gutaa niin silloin pillu on kuin porttikongi

    Sulla on siis pieni muna?

    Äänestä

  • No niin taitaa sillä olla triggeröitymisen määrästä päätellen :D en ole vahingoniloinen mutta kuitenkin

    Äänestä

  • Mulla on iso.

    Äänestä

  • aaahhahhahaaa

    Äänestä

Ööh tuota, jokaisella vastaantulijalla on sukuelin, joten massaanhukkuva tarjontanne on katsottava täten olemattomaksi.

Äänestä

Ei suvun.
Puolesta en tiedä.

Äänestä

sillä mottoni on: Kaikki tai ei mitään!

Äänestä

Saat sekä suvun, että elimen jos annat vaihtokaupaksi kätesi :)

Äänestä

kurkkaan ikkunasta miltä se näyttää ;)

Äänestä

otatko vitosen vai kympin?

Äänestä
  • Dildoja saa halvalla kaupasta. Myös isoja.

    Äänestä

Kusetko puolestani?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sukuelimesimielessäni kirjoitti:

Sukuelintäsi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu