Lancer 04-05

Mitä mieltä olette lancer 2.0 sport vm.04-05?
Kertokaa kokemuksia jos niitä on.
3496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lancer 2.0 STW Sport oli ainakin minun kohdallani miellyttävimpiä koeajokokemuksia. Kuormaa ei tosin ollut kuin kuljettajan verran, mutta meno oli tukevaa, ja laadukkaan oloinen kokonaisuus. Kone olisi riittävän menohaluinen, tosin ei niin kova kuin kaksilitraiselta voisi odottaa tuolle korille. En ole vielä ostanut, katselen ensin hieman käytettyjä mitsuja. Jos olisi rahaa tarpeeksi laittaa autoon, menisin melko varmasti ottamaan joko tuon tai Peugeot 406 farmarin.

Muistelen lämmöllä.

Äänestä
  • koeajoin,tukeva,hiljainen,laakea tehoalue. mutta hain saksasta 134tkm ajetun,lähes uutta vastaavan galantin ja potkua tuntuu tässä olevan puolta enemmän.

    Äänestä

  • 2,5V6 manuaali kirjoitti:

    koeajoin,tukeva,hiljainen,laakea tehoalue. mutta hain saksasta 134tkm ajetun,lähes uutta vastaavan galantin ja potkua tuntuu tässä olevan puolta enemmän.

    Asiasta neljänteen, minkä verran sun V6 kuluttaa kun itsekin olen katsellut moista peliä? Pääseekö maantiellä 8 l /100 km?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostanko? kirjoitti:

Mitä mieltä olette lancer 2.0 sport vm.04-05?
Kertokaa kokemuksia jos niitä on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu