Tulinpa tänne kertomaan, kun ei vielä olla niin läheisiä, että voisin suoraan Sinulle kertoa. Tämän aamun ensimmäinen ja paras ajatus oli, että on enää kolme päivää kun nähdään. Samalla huomasin, että mulla on ihan hiton ikävä sua! Ja että olen entistä varmempi siitä, että haluun sut. :)
Ikävä on iso
Kunnesjälleen
121084
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Missäs te näette ja kuinka usein jos olet noin varma että maanantaina näette?
On asioita, jotka tietää. Päivien laskuhan alkaa aamusta: tätä aamua ei lasketa, sit on la, su, ma = 3 ja tiistaita ei lasketa kun silloin nähdään. Positiivinen laskukaava :)
Oletko mies? Millä kirjaimella alkaa sinun ja minun?? : )
A-mies on hän.
Toistemme Nimeä ei siis tiedetä? A ... saattaakin tarkoittaa yhtä toista.. Eikö oo jotai tarkempaa tunnisteita?
: )
Ni ,mitä silloin aiot kun nähdään? ; ) So sillain sitten että en tiedä miten olla jos en tästä tiiä varmuudella ...
Kohtasitko hänet? Vai näitkö hänet niinkuin ennen? : )
Mä näin hänet... mutta.....
Juups, ehkä naurettiin enemmän kuin ennen :) ... suupieliä nykii edelleenkin ...
Ai kun meitä viihdytti eräs hauska ja jo toistemme näkeminen? ; )
Sanoin joskus laittavani nro:si pois ja ... kyllähän tänään muutama sana lipsahti... Nro:si tallessa...nautin katsella tänään sun aitoa naurua ja tarttuvaa oli... ; )
Nähtiinkin tänäänkin, eiks ni ... Olipa kuitenki vaikee saada katsekontakti pikkuisen huonon kulman vuoks... Mutten tarkoituksella sinne menny... Viestin naputtelin jälkeenpäin ...saitko? : )
Onnelliset.